Неділя, 26 Червня, 2022

Як чернігівчанам вибрати жалюзі?

Сучасною альтернативою звичних штор є жалюзі. Вони ідеально доповнюють буль-який інтер’єр, є зручними та простими у користуванні, а також виглядають надзвичайно стильно та просто. Крім цього, вони є невибагливими у догляді, практичними та зручними. Саме тому жалюзі на вікна так швидко завоювали популярність серед користувачів. Проте на українському ринку появилась велика кількість різноманітних жалюзі, саме тому часто виникають проблеми при їх виборі.

Оскільки важливу роль в інтер’єрі відіграє оформлення вікон, до їх зовнішнього вигляду слід підійти відповідально.

Види жалюзі

Існує два види жалюзі:

  •  вертикальні;
  •  горизонтальні.

Для початку вам важливо визначитись, який вид ідеально підійде для задоволення всіх ваших потреб. Зауважимо, що жалюзі призначені не лише для створення затишку та комфорту в приміщенні, вони в першу чергу повинні добре захищати від сонячного світла

Горизонтальні жалюзі 

Цей вид жалюзі є найпопулярнішим серед користувачів. Вони зроблені у вигляді тонких ламелей, які горизонтально розташовані одна одній. Найчастіше їх обирають в офісні приміщення, адже вони:

  •   універсальні;
  •   легкі у користуванні;
  •  не потребують особливого догляду;
  •  якісні, стильні та надійні;
  •  захищають від сонячного проміння;
  •   вписуються в будь-який інтер’єр;
  •  створюють затишок та комфорт.

Вертикальні жалюзі 

Вертикальні жалюзі відрізняються від горизонтальних тим, що їхні ламелі розташовані паралельно одна одній і натягнуті вертикально. Найчастіше їх обирають для вікон у домах, квартирах та приватних будинках. Якістю вони нічим не відрізняються від попередніх. 

Жалюзі виготовляють з різноманітних матеріалів: як і з алюмінію, так і з дерева, тканини, пластику, бамбука. Матеріал, зовнішній вигляд жалюзі залежить від інтер’єру вашого приміщення. Тому важливо правильно підібрати жалюзі, щоб вони гармонійно доповнювали дизайн і створювали комфорт та затишок.

Де чернігівчанам придбати якісні жалюзі?

Якщо ви зробили всі виміри, визначились який розмір жалюзі вам необхідний, потрібно приступати до пошуку магазину, в асортименті якого є потрібні жалюзі. Величезний вибір жалюзі пропонує магазин Jaluzi service. Наявний асортимент дозволить обрати жалюзі для будь-якого типу інтер’єру, а самий товар надзвичайно якісний та надійний. У магазині працюють справжні спеціалісти, які допоможуть при виборі та монтажі. Саме тому Jaluzi service є найкращим рішенням при виборі жалюзі.