Неділя, 26 Червня, 2022

Азербайджанська компанія розпочинає ремонтні роботи на ділянці автодороги Київ-Чернігів

20 квітня 2019 року керівник “Укравтодору” Славомір Новак  та Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провели робочу зустріч на будівельному майданчику азербайджанської підрядної компанії Azvirt. yes-chernigiv.com.ua повідомляє про це користуючись інформацією наданою “Укравтодором”.

Зустріч організовано для проведення перевірки готовності підрядної компанії до проведення капітального ремонту дороги М-01 сполученням Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на території Київської та Чернігівської областей.

На зустрічі також були присутні інженери технічного нагляду FIDIC корейської компанії Dongsung Engneering CO, LTD та представники компанії AzVirt LLC.

Заплановано проведення капітального ремонту дороги М-01 на ділянці від Києва до транспортного вузла Кіпті, включаючи об’їзну дорогу м. Бровари. Буде відновлено дорожнє покриття, встановлено нові дорожні знаки, буде відремонтовано шляхопроводи та облаштовано  освітлення автодороги.

Ремонт охоплюватиме дорогу протяжністю 80 км (43 км припаде на Київську область та 37 км – Чернігівська область). Термін виконання робіт – 2 роки.

Кредитні грошові кошти Європейського банка реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банка будуть використані на фінансування здійснення ремонту. Стартувати роботи мають вже в найближчі тижні.

Керівник “Укравтодору” Славомір Новак повідомив, що на стан вищевказаної ділянки дороги було отримано велику кількість скарг, особливо нарікали водії на стан Броварської об’їзної дороги. Він впевнений, що за два роки дорогу буде приведено до європейських стандартів.

На теперішній час, в рамках співпраці “Укравтодору” з міжнародними фінансовими організаціями за рахунок кредитів реалізують також такі проекти як: реконструкція дороги М-03 на ділянці Лубни-Полтава-Валки, будівництво об’їзних доріг таких населених пунктів по трасі М-03 як: Піденно-Західна об’їзна дорога Полтави, реконструкція Північної об’їзної дороги міста Житомир по трасі М-06, реконструкція та ремонт дороги М-12 на ділянці від Хмельницького до межі з Вінницькою областю.

Необхідні кроки робить “Укравтодор” та Міністерство інфраструктури України. Нам залишається очікувати результатів та сподіватися, що найближчим часом дороги доростуть до європейських стандартів.