П’ятниця, 20 Травня, 2022

Депутат від Чернігова у Верховній Раді став фігурантом чергового секс-скандалу

Наша Верховна Рада все більше нагадує реаліті-шоу за склом, де народні депутати ні-ні та й порадують громадян інтимними подробицями своїх амурних пригод. Знайомтеся, новий учасник свіжого секс-скандалу — депутат від фракції “Слуга народу” з Чернігова Олег Семінський, пише “yes-chernigiv.com.ua“.

Видання tk.media стверджує, що під час пленарного засідання Верховної Ради депутат Семінський, геть забувши про нудну законотворчу рутину, активно листувався з коханою. При цьому Олег Валерійович, навчений гірким досвідом колег, старанно прикривав смартфон рукою, але не допомогло. Досвідчене око журналіста запримітило підозрілу метушню і адюльтерне листування тут же потрапило на відео. 

На скріншотах чітко видно, що Олег Семінський пише, на жаль, не про закони, постанови та юридичні норми. Фрази: “хочу тебе цілувати як минулого разу”, “мур-мур” та інша любовна лірика не залишають депутату шансів оголосити те, що трапилося діловим листуванням.

Більш того, спритні журналісти тут же вирахували абонента “Черк Нат Сівер”, з яким Семінський залицявся. Нею виявилася помічниця велелюбного “слуги народу” Катерина Демченко. Як виявилося, за “дивним” збігом обставин дівчина працює в компанії, зазначеній в податковій декларації Семінського — “Тойота Центр Чернігів Сівер-Авто”,

А власник компанії — дружина Олега Валерійовича. Ось такий любовний трикутник з бізнес-політичним ухилом.

До речі, зараз, Катерина Демченко також депутат, на жаль, поки що не ВР, а тільки Чернігівської міськради від партії “Слуга народу”.

Довідка: хто такий Олег Семінський?

Семінський Олег Валерійович 1973 р.н. 2 вищі освіти. Закінчив Київський національний економічний університет та Івано-Франківський університет нафти та газу. Магістр з управління міжнародним бізнесом. Гірський інженер з видобутку нафти та газу.

У політику Семінський потрапив як помічник-консультант депутата ВР сесії 4 скликання. Працював з Нестором Шуфричем, Миколою Рудьковським, Ярославом Мендусем. У 2006 р. балотувався до Верховної Ради за списками Соціалістичної партії. У 2019 році обраний депутатом від партії Слуга Народу від міста Чернігів. Одружений. Двоє дітей.