Вівторок, 24 Травня, 2022

Чим вигідна штучна ялинка та де її купити в Чернігові в будь-яку пору року?

Чим ближче новорічні свята, тим частіше ми замислюємося, яку ялинку в цьому році купувати — справжню чи штучну https://nasha-stroyka.com.ua/uk/iskysstvennie-eli-i-sosni/. Суть проблеми, якби зрозуміла, з одного боку, традиції, запах хвої та мандаринів, з іншого, економія та екологія.

У цій статті ми розповімо про переваги штучних ялин і сосен і про те, де їх можна купити в Чернігові.

Переваги штучних ялин

Одна з найбільш вагомих переваг штучних ялин і сосен — це різноманітність моделей в асортименті, чого від натуральних дерев чекати не доводиться. Насправді вибір розмірів, кольорів, величезний і якщо потрібно прикрасити невелике приміщення або зал — проблем не буде, можна підібрати дерево висотою від пів метра до 3 м.

Економія коштів

Противники штучних ялин кажуть, що ціни на цю продукцію занадто високі. Однак при цьому вони забувають, що живі дерева стоять недовго, жовтіють, втрачають хвою й незабаром їх викидають. На відміну від живої, штучна ялинка простоїть в середньому 5-7 років. Розділіть її вартість на цю цифру і зрозумієте, скільки ви економите щороку.

Прекрасний зовнішній вигляд

Технології не стоять на місці і якщо раніше штучна ялинка виглядала, м’яко кажучи, непрезентабельно, то сьогодні це пухнаста красуня, яку практично неможливо відрізнити від натуральної. При цьому дизайн штучних дерев різноманітний і якщо вам подобається, наприклад, біла або червона ялина, ви без проблем знайдете відповідну модель.

 Міцність, надійність і безпека

 Велика кількість скляних іграшок створює серйозне навантаження на гілки, які у натуральної ялинки дуже просто можуть під цією вагою поламатися. Чи варто говорити, що нічого подібного зі штучним деревом не трапиться й іграшки, що несподівано розбилися, не зіпсують вам новорічний настрій.

Що стосується безпеки, то ви можете сміливо водити хороводи навколо штучної ялини, її можна прикрашати гірляндами, підривати поруч з нею хлопавки та навіть сфотографуватися на фоні пухнастої красуні з бенгальським вогнем — вогнетривкі матеріали, просочені спеціальним складом, на відміну від натуральних гілок, не горять.

Де купити штучну ялинку або сосну в Чернігові в будь-яку пору року? Заходьте в інтернет-магазин “Наша стройка” і вибирайте будь-яку ялину або сосну відмінної якості, за лояльними цінами.