Вівторок, 16 Серпня, 2022

Ювелірний шнурок для носіння хрестика – оригінальна заміна ланцюжка

Останнім часом на чоловіках та жінках можна помітити спеціальні шийні шнурки з каучуку чи шкіри. Їх носять самостійно і з підвісками – найчастіше у вигляді хрестика. Ювелірні шнурки відмінно замінюють ланцюжки із золота та срібла. Вони набагато приємніші до тіла, ніж метали, і чудово виглядають на шиї, виступаючи в ролі самобутнього прикраси. На сайті ювелірного будинку Золотий Вік можна ознайомитись та порівняти такі шнурки. Використання дорогоцінних металів у застібці додає виробу особливого шарму та шляхетності.

Який шнурок для хрестика вибрати: каучуковий, шкіряний, силіконовий, шовковий

Ювелірні шнурки роблять із різних матеріалів. Найчастіше це:

  • каучук;
  • шкіра;
  • силікон;
  • шовк

У кожного варіанта свої особливості та недоліки. Каучукові характеризуються пружністю та здатністю утримувати форму. Вони трохи грубі, але це компенсується витонченою застібкою з дорогоцінного металу. Наприклад, в асортименті магазину Золотий Вік є шнурки з стильними золотими застібками. Вони дорого виглядають та привабливі навіть без підвісок.

Шкіряні шнурки, на відміну від каучукових, не бояться вологи завдяки спеціальному покриттю. Вони ідеально підходять любителям натуральних матеріалів. Особливо добре виглядають широкі шнурки зі шкіри. А тонкі доповнюються хрестиком або кулоном.

Силіконові вироби відрізняються різноманітністю кольорів. Це їхній головний плюс. Силікон не боїться вологи — його можна носити за будь-якої погоди. Такі шнурки вважаються універсальними, але вони менш ефектні самі по собі, на відміну від шкіряних і каучукових.

Прикраси із шовку привертають увагу блиском, гнучкістю, міцністю. Їх можна не знімати перед виконанням спортивних вправ та іншими активностями. А ще шовкові шнурки добре поєднуються із золотом, сріблом.

Вибираємо ювелірний шнурок із хрестиком на подарунок

При виборі прикраси на подарунок слід відштовхуватися від того, кому ви його збираєтеся вручити. Ювелірні шнурки носять і чоловіки, і жінки. Перші найчастіше віддають перевагу широким виробам і рідко доповнюють їх підвіскою. Жіночі ж шнурки, зазвичай, вже — до них простіше підібрати хрестик, т.к. він може бути будь-якого розміру, масивний чи тонкий. Вибираючи ювелірний виріб, віддавайте перевагу продукції перевірених виробників. Важливим є вибір магазину. Найкраще купувати подібні прикраси у перевірених компаній, що спеціалізуються на постачанні ювелірної продукції та мають відмінну репутацію. Рекомендуємо спробувати приміряти шнурок, щоб мати уявлення, як він виглядає і відчувається на тілі.

.