Субота, 25 Червня, 2022

Що потрібно для комфортного куріння кальяну та де його купити в Чернігові

Кальян вже давно перестав бути екзотикою й сьогодні насолоджуватися ароматним димом може кожен охочий. І хоча здається, що ми знаємо про цей пристрій все, проте при придбанні кальяну часто виявляється, що питання до його облаштування та роботи все ж таки у покупців є.

У цій статті ми розповімо, що таке кальян, які для нього потрібні аксесуари та який купити агрегат у Чернігові на https://hardsmoke.shop/

Із чого складається кальян?

Почнемо з того, що сам по собі кальян — це пристрій для куріння, в якому дим пропускається через колбу з водою, проходячи від джерела до курця певний шлях.

Що стосується облаштування кальяна, приклад класичний Кальян Amy Group, він складається з наступних елементів:

  • Шахта — основа, до якої приєднуються інші частини агрегату. Роблять “шахти” з металу (мідь, алюміній, латунь) чи скла. Важливим моментом, на який варто звернути увагу при купівлі — це довжина та внутрішній діаметр шахти, від яких залежить рівень очищення диму та тяга.
  • Колба містить рідину, що фільтрує дим, та одночасно є підставкою для всього пристрою. Саме тому бажано, щоб колба була масивною та стійкою, а також щоб скло в ній було прозорим, тоді будемо добре видно рівень рідини.
  • Чаша — ще одна важлива деталь кальяну, в якій, власне, знаходиться суміш для куріння. Кращий варіант чаші — керамічна, в ній тютюн не пригорає, а дим не має гіркуватого присмаку.

Крім того, обов’язковими компонентами кальянної конструкції є: блюдце під чашу та шланг із мундштуком.

Найкращий матеріал для шланга — харчовий силікон. Мундштук може бути як персональним, так і одноразовим (для гостей).

Що потрібно, щоб кальян запрацював?

Далі від деталей конструкції перейдемо безпосередньо до компонентів кальяну, без яких він не функціональний. Отже, що вам обов’язково знадобиться:

  • Суміш для куріння — заправка кальяну, завдяки якій утворюється ароматний дим. Основний елемент суміші зазвичай тютюн, іноді чай. Сорти тютюну можуть бути різними, відрізнятися міцністю та іншими якостями. Крім тютюну, в заправку входять меляса, гліцерин, ароматизатори.
  • Рідина — вода, молоко, фруктовий сік, чай, коктейлі з фруктами, ягодами.
  • Розпечене вугілля, яке підпалює тютюнову суміш.

А ще для комфортного куріння кальяну вам знадобляться: спеціальні щипці, щоб прибирати та перевертати вугілля, плитка для розпалювання вугілля, фольга або калауд — конструкція для регулювання доступу повітря, а також меласоуловлювач, кошик для вугілля, засоби для охолодження диму, ущільнювачі та інше.

Де купити якісний кальян у Чернігові?

Інтернет-магазин кальянів Hardsmoke відрізняється низкою незаперечних переваг перед аналогічними торговими підприємствами. Так, завдяки прямим постача, тут стабільно низькі ціни на продукцію та величезний вибір товарів (їх перелік постійно поповнюється). Вся продукція Hardsmoke сертифікована і має технічну гарантію якості.

Крім того, в магазині регулярно проходять акції, розпродажі та існує система знижок, тому відвідувати офіційний сайт Hardsmoke рекомендується частіше, щоб не пропустити вигідну пропозицію.