Субота, 25 Червня, 2022

Для чого потрібна шабельна пилка

Шабельна пилка є універсальним інструментом, який буде корисний практично кожному, хто має будинок або дачу. Цей високотехнологічний пристрій відрізняється витривалістю та високою продуктивністю.  

Призначення та сфери застосування

Шабельна пилка за своїм призначенням є багатофункціональним пристроєм та здатна замінити безліч інших пристроїв. Даний інструмент використовується при різанні деревини, а також сталевих профілів, арматури, труб, кольорових металів, пластику, цегли та пінобетону.

Шабельна пилка буде актуальна при:

  • обрізанні дерев у саду;
  • підготовці дров до опалювального сезону;
  • обрізування металевих та пластикових труб, а також різання пінобетону та цегли в процесі будівництва та ремонту;
  • роботи з дерева в майстерні та багато іншого.

Коли мова йде про роботу з металом, перевага шабельної пили, на відміну від болгарки, полягає у можливості використовувати її в загазованих приміщеннях – розпил металевих предметів відбувається без іскроутворення.

Завдяки вузькому полотну ножівки, шабельна пилка здатна робити розпилювання по кривій траєкторії, що дозволяє розширити сферу її застосування на відміну від її механічних аналогів. Звичайно, для таких маневрів вам потрібно буде набратися досвіду. Але згодом, працюючи шабельною пилкою, ви зможете проводити розпил точно по розмічених лініях.

Принцип роботи шабельної пилки

Принцип роботи шабельної пилки схожий з електролобзиком – це зворотно-поступальні рухи вперед-назад. Але також є шабельні пилки з маятниковим ходом, їх принцип роботи відрізняється. У цьому випадку механізм передбачає підняття ріжучої кромки при зворотному русі, завдяки чому значно знижується тертя та нагрівання полотна. Це дозволяє подовжити термін служби змінних пилок, а також забезпечує більш високу продуктивність.

При використанні варто пам’ятати, що в залежності від типу матеріалу, з яким ви працюватимете, може змінюватися швидкість руху ріжучого полотна. Тому наявність регулятора швидкості має важливе значення. Також вам потрібно буде запастися набором змінних пилок, що дозволить розширити сферу застосування шабельної пилки.

На що звернути увагу при виборі

Підбивши підсумки, зведемо всю важливу інформацію, необхідну при покупці шабельної пили:

  • насамперед, звертайте увагу на потужність інструменту. Зокрема потужності 710 Вт цілком вистачить для періодичного використання будинку чи дачі;
  • вибирати оптимальний режим пиляння для різних матеріалів дозволить наявність регулятора швидкості;
  • завдяки швидкій заміні різальних полотен ви зможете суттєво заощадити час у процесі роботи;
  • великий асортимент пильних полотен дозволить застосовувати шабельну пилку в максимально широкому спектрі завдань.

Це основна інформація щодо вибору шабельної пили, яка стане надійним помічником у кожному будинку та на будь-якій дачі. Не кажучи вже про майстерні, де цей інструмент може замінити багато інших електроінструментів та механічних пристроїв для розпилу. На сайті intertool.ua ви зможете придбати шабельну пилку у двох варіантах: мережеву або акумуляторну.