Вівторок, 16 Серпня, 2022

Кросівки: на що дивитися, щоб вибрати гідні

Всі з нас гарантовано стикалися з незручним взуттям і кожен обіцяв собі надалі ретельніше підбирати всі наступні пари. Часто навіть найкрасивіші зразки можуть зіпсувати ситуацію дискомфортом. Саме тому багато хто часто віддає перевагу кросівкам, іноді навіть нехтуючи рамками дрес-коду. Дизайнери пропонують їх у найрізноманітніших дизайнах, у свою чергу стилісти демонструють нетривіальні поєднання, які вітаються суспільством. Тому, давайте розбиратися, як підібрати справді якісні снікери.

Матеріали

Очевидно, що ми починаємо саме з них, оскільки від даного фактора залежить і життєвий цикл виробу і ваш зовнішній вигляд в цілому. То якими вони мають бути? Конфекціонування сировинного пакета безпосередньо з цільовим застосуванням пари.

  • Бігові повинні бути максимально легкими, а значить виконаними виключно з текстилю та пінної підошви. Тож ви зможете швидше переміщатися, не обтяжуючи собі завдання, поставити власний рекорд.
  • Трейлові – найважливішим критерієм для них є стійкість до забруднення та агресивний протектор на підошві, оскільки вони використовуються для подолання пересіченої місцевості. Так, найкраще буде дізнатися, чи є спеціальна мембрана або просочення, що запобігає швидкому забруднення і попадання вологи всередину. Але це зовсім не означає, що сировиною для верху має бути шкіра, це можуть бути і технічні текстильні тканини.
  • Повсякденні — головним фактором для їх вибору є візуал — подобається колір чи ні, чи підходить конструкція, чи знайдеться відповідний одяг під цей зразок.

Щоб спростити муки вибору, для початку подумайте, навіщо ви їх купуєте? Варіанти такі:

  • Якщо є ідея поєднувати снікер з костюмом, пригляньте однотонну, лаконічну модель.
  • Якщо виник інтерес поекспериментувати з тією ж класикою, значить прогресивні версії з великою кількістю деталей, потужним (але легким) низом і великою кількістю відтінків ваш вибір.
  • Якщо ж для кежуал аутфітів, то підійдуть і обидва перераховані вище варіанти, і автентичні кеди або хайтопи.

Звичайно, це далеко не всі версії, але краще розглянути максимально широкий модельний ряд, щоб підібрати те, що підійде найкраще.

Де купити кросівки?

Щоб не помилитись, скористайтесь пропозиціями світових брендів. Вони пропонують високу якість та унікальне бачення. Знайти таку продукцію легко не виходячи з дому, наприклад у мультибрендовому онлайн-магазині MD-Fashion. Він надає оригінальні товари понад сто торгових марок. Переходьте і знайдіть гідне.

.