Неділя, 15 Травня, 2022

Контракти під охороною – як може допомогти чернігівським підприємцям сервіс Youcontrol

Ведення бізнесу в Україні – це не лише прибутковий захід, а й часом дуже цікавий квест із невідомим фіналом. І від того, наскільки грамотно ви зумієте вибудувати свою справу, залежить її окупність, успішність, і, зрештою – заробіток. Підприємцям із Чернігова чудово відоме це правило – і тому багато хто з них вже користується можливостями сервісу Юконтрол https://youcontrol.com.ua/topics/aktsionerne-tovarystvo/ – прекрасного інформаційного ресурсу, за допомогою якого ви можете дізнатися всю необхідну теоретичну базу ( наприклад, про основи функціонування акціонерного товариства), отримати цікаву для вас інформацію про діяльність контрагентів або замовити аналітичні довідки з багатьох важливих питань.

Думайте наперед

Ось які переваги має співпраця з сервісом Юконтрол для середньостатистичного чернігівського підприємця:

  • повна, актуальна та достовірна інформація про ваших потенційних ділових партнерів із усіх відкритих реєстрів країни;
  • фіскальні, судові, фінансові та інші види даних завжди у вашому розпорядженні;
  • повна перевірка підприємців будь-якого масштабу – від фізичної особи до заводу-гіганта;
  • істотна допомога всім, хто має відношення до ведення справ на підприємстві та відповідає за укладання контрактів – бухгалтерам, начальникам власної служби безпеки, HR-співробітникам та багатьом іншим категоріям осіб;
  • повне досьє на українські підприємства від моменту їх заснування https://youcontrol.com.ua/topics/aktsionerne-tovarystvo/ та інформація про іноземні компанії, у тому числі з вітчизняним капіталом;
  • виконавчі провадження, пов’язані з цікавою вам компанією;
  • моніторинг фізичних осіб;
  • експрес-моніторинг та аналіз на постійній основі – вибирайте саме те, що є актуальним для вашого підприємства на даний момент часу.

Професія – бізнесмен

Знати все про всіх – це, безперечно, не компетенція рядового чернігівського бізнесмена. Однак наскільки приємно було б завжди володіти достовірною інформацією і точно знати, до чого призведе підписання договору або укладання контракту з цим партнером! Сервіс Юконтрол ефективно допомагає українським бізнесменам діяти лише у своїх інтересах та дбати про репутацію власної компанії навіть за умов кризи. А такі важливі показники макрофінансової стабільності підприємства-контрагента, як стан його банківського рахунку, його справ, майновий статус, кредити та прострочені зобов’язання допоможуть розуміти ситуацію і в жодному разі не ставити свій підпис під ризикованими документами.