Четвер, 12 Травня, 2022

Зимове взуття чоловіче: обираємо якісне від New Balance

Кожен хлопець найчастіше обирає для свого гардеробу максимально універсальні речі. Це пояснюється легкістю поєднання з усіма наявними предметами для образів. В цій статті ми вирішили розглянути саме зимове взуття чоловіче, аби кожен міг визначити пріоритетні фактори під час підбору, та знайти найбільш підходящого та надійного виробника.

Чоловіче взуття New Balance і трохи історії

Ми обрали для огляду саме цю американську торгову марку, оскільки саме вона була першою, хто винайшов неймовірний стабільний баланс. Вільям Райлі — ось ім’я винахідника. У 1906-му році він розробив устілку з трьома точками опори. Але звідки виникла така технологія? Він помітив, як птахи балансують на своїх лапках, звідси і з’явилася геніальна ідея, яка підкорила зручністю світ. Спочатку були ортопедичні устілки, згодом світ побачив перші кросівки фірми, а сьогодні кожен може спробувати комфорт у вигляді одягу, аксесуарів та взуття.

Звісно, кожен бренд розподіляє продукцію в залежності із сезоном. Так і New Balance створив окрему утеплену лінійку. Її основною характеристикою є внутрішня частина зі штучного хутра, яке зберігає згенероване тілом тепло, і в жодному разі не поступається ергономічними властивостями натуральній сировині. Проте, це далеко не всі переваги — основа верху представлена в найрізноманітніших комбінаціях: текстиль, штучна та натуральна шкіра. Потрібно підкреслити, що дана компанія використовує виключно преміальні матеріали, тому, незважаючи на їхнє походження, можете бути певними у належній якості кожної моделі. Звісно, фурнітура тут також має велике значення, адже саме від неї залежить належне фіксування пари на стопі. Міцне плетіння шнурівок разом із надійним кріпленням люверсів та гачків гарантують оптимальну посадку моделі.

Звісно, не тільки гідний функціонал має значення, а й естетичність пари. Торгова марка подбала і про це. Вироби на зиму виготовляються найчастіше у стриманих дизайнах. Це дозволяє з легкістю комбінувати їх і з повсякденними образами, і заміксувати навіть з формальними костюмами та стьоганими куртками. Вважаємо, що дійсно важливий нюанс, адже практичність є одним з найбільш важливих критеріїв під час підбору.

Шукаючи нові черевики доводиться переглянути чимало каталогів інтернет-магазинів та познайомитися з великою кількістю виробників. Проте, ми радимо користуватися саме перевіреними ресурсами. Наприклад, офіційним онлайн-магазином New Balance в Україні, адже тут виключно оригінальна продукція з гарантією очікуваного рівня якості. Переконайтеся і ви!