П’ятниця, 20 Травня, 2022

Все про амортизатори

Автомобіль в сучасному світі – це не розкіш, а засіб пересування. На дорозі за кермом можна зустріти, як чоловіка, так і жінку будь-якого віку. Але машина вимагає уваги і її регулярно необхідно обслуговувати. Адже справне авто – це ваша безпека. Тому варто бути уважним до різних нехарактерних звуків в авто і систематично проходити ТО. Сьогодні ми поговоримо про амортизатори. Що це таке? Коли необхідно задуматися про їх заміну. До речі, де можна придбати якісні амортизатори у Чернігові, розповідаємо тут.

Справний автомобіль – ваша безпека

За великим рахунком амортизатори – ця не така вже й серйозна деталь, але зламання може призвести до аварії. Це небезпечно для життя водія і пасажирів, які знаходяться в машині. Адже авто, при несправності амортизаторів, починає “стрибати по дорозі”, водієві доводиться постійно бути в напрузі, щоб утримати машину, щоб вона тримала траєкторію. Аби переконатися в хорошому стані амортизаторів водієві достатньо проїхати шлях в 800 кілометрів. Якщо після такої поїздки у вас є значна втома (і це не тільки від тривалого шляху), тоді варто подумати про заміну амортизаторів.

Фахівці рекомендують звертатися до відповідальних і професійних механіків. Адже навіть нову пружину можна встановити неправильно. Тому, це будуть викинуті гроші на вітер.

Чому небезпечні несправні амортизатори

Змінюються ходові якості авто. Якщо амортизатор несправний, то автомобіль, при найменшій купині, буде стрибати по дорозі як м’ячик. Це небезпечно для всіх учасників дорожнього руху.
Збільшується гальмівний шлях. Звичайно, на такому авто не можна їздити. Тому якщо купили стару машину, то в обов’язковому порядку перевірте її технічні характеристики на СТО.
Рекомендуємо звернутися в наш сервіс. Тут можна придбати не тільки запчастини (онлайн і офлайн) до авто, а й діагностувати поломку на СТО в місті Київ. У нас працюють професіонали, які допоможуть розв’язати вашу проблему і авто буде справно працювати.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас корисним і ви знаєте куди звертатися за допомогою. Машина – це не тільки комфорт, але і велика відповідальність, тому регулярно перевіряйте її у фахівців.

Як часто у вас ламається машина? І як часто ви міняєте амортизатори? Чи є у вас постійне СТО для обслуговування? Чекаємо на ваші коментарі.