Субота, 25 Червня, 2022

Поїздка на Буковель на вихідні: як провести дозвілля

Провести цікаво, яскраво відпустку, або ж просто вихідні можна. Поїздки на Буковель, наприклад, допоможуть урізноманітнити фото біля моря, на пляжі чимось іншим. Жителі Чернігова зможуть завчасно подбавши про трансфер, оцінити дійсно цікаві місця в Карпатах.  

Тур в Буковель: переваги

Подорожуючі відмічають позитивними відгуками такі моменти:

  • морські курорти, безумовно, приваблюють фізичним відпочинком. Під кінець тижня, наприклад, одні і ті ж пейзажі починають набридати, хочеться додому. Відпочинок в Буковелі ж – це цілий спектр емоцій, котрий оцінять любителі активного відпочинку. Нудно точно не буде;
  • після такого мега активного відпочинку на Закарпатті, ви зарядитесь краще, аніж після довгого лежання на пляжі. В турах зібрані найцікавіші місця Карпат та Закарпаття;
  • обираючи вихідні в Буковелі, ви за відносно невеликі гроші отримаєте справжній відпочинок в Україні. Не потрібно думати про перельоти, чи затримки в аеропортах.

Активний відпочинок в будь-яку пору

Не важливий вік, чи інтереси, у кожного є можливість чудово провести вихідні, або ж відпустку в Буковелі. Влітку, наприклад, це квітучі галявини, краса в поєднанні з активним відпочинком. Туристи відправляються на полювання, катаються на конях, рибалять, займаються пейнтболом, маунт-байкінгом. Між активним відпочинком, не можна оминути і екскурсії в Яремче, прогулянки в гори Буковелю, чи підйом на скелі Довбуша.

Якщо ви обрали для відпочинку зимню пору року, тоді подорож перетворюється на гірськолижну пригоду. Цікаво буде всім. Курорт пропонує спробувати свої сили на 50 км траси, представлені 16 підйомників. Гості Буковелю оцінять знамениту «повітряну подушку», катання на льодовому катку, проїдуться на собачих упряжках. Зорбінг, джиббінг, якщо це нові поки слова в вашому словниковому запасі, варто це виправляти.

Що варто побачити

Буковель є казковим місцем. Щоб провести відпочинок з максимальною користю, варто відвідати хоча б декілька цікавих пам’яток регіону.

  1. Водоспад Гук, або Женецький водоспад. Цілий рік місцеві жителі спостерігають зміни: навесні – бурхливий, повноводних характер водної стихії, а взимку – бурульки, під якими буркоче потік. Висота падіння води становить 15 метрів. Хоча б раз кожний турист має побачити це пам’ятне місце на власні очі.
  2. Гора Говерла. Це найвища та найвідоміша гора в Україні. Цінителі гірського туризму не можуть оминути це місце. На вершині Говерли перед туристами відкриється невеликий майданчик. Саме тут відкривається панорамний вид на весь Чорногірський хребет. Підйом займе в середньому 2-3 години, а от спуск – 1,5 години.
  3. Топ-3 завершує центр гуцульських ремесл – це сувенірний базар у Яремче. Відвідувачі зможуть знайти цікаві вироби, дрібниці, котрі в подальшому будуть нагадувати про відпочинок.

Як доїхати до Буковеля

Дійсно, відпочинок на теренах рідної України має масу переваг, жителі Чернігова зможуть переконатися в цьому самі. Щоб нічого не завадило яскравому відпочинку, потрібно завчасно подбати про трансфер до Буковелю.

Дійсно, безпечний та надійний трансфер на Буковель зробить вашу поїздку до місця «Х» комфортною. Окрім цього, користувачі компанії «Тransferbus» зможуть зекономити на поїздці. Переглядати місцеві цікавинки в комфортному транспорті, зручному мікроавтобусі – це зручне, сучасне рішення. Ви можете взяти в подорож друзів, зібрати компанію, наприклад. В будь-якому разі враження від такої поїздки залишаться лише найкращими.