Вівторок, 24 Травня, 2022

Допомога багатодітним сім’ям

Діти – це радість та гордість для батьків, а також майбутнє для регіону і держави, впевнена yes-chernigiv.com.ua. Лише вкладаючи в них зусилля, навчаючи найкращим людським моральним якостям, ніжності та гідності, любові, патріотизму, можна виховати українців, які зможуть привести Україну до благополуччя, багатства та розквіту.

Водночас кожен розуміє, що на їх виховання потрібні кошти, а коли малюків у родині багато, фінансів не завжди вистачає на найзвичайнісінькі людські потреби. Тому Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА намагається всіляко підтримувати родини, в яких виховується п’ятеро та більше дітлахів. З цією метою навіть було започатковану спеціальну програму, розраховану до 2020 року.

Згідно «Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми», родини, де зростає понад п’ятеро дітей, підтримуються дорогоцінними подарунками. Лише за першу декаду лютого 2019 року працівники Департаменту вручили подарунки 4 сім’ям Чернігівщини. Так, 1 лютого в Ічнянському районі родинам Паранюк С.В. та Шнейдер О.В. було вручено телевізор та письмовий стіл, відповідно.

У Корюківському районі 1 лютого представники влади віддали допомогу у вигляді нової газової плити Молдавчук Л.О. Тепер вона зможе готувати для малечі та коханого чоловіка різноманітні смаколики. 8 лютого пораділа новенькій пральній машині багатодітна мати Булко К. з Новгород-Сіверського району, адже не таємниця, що чим більша родина, тим більше брудної білизни, а сучасна техніка вирішить це питання дуже швидко і без докладання будь-яких зусиль.

Щиро радіємо за героїнь-жінок, які вкладають власні нерви, сили, любов у майбутнє української нації. Велика пошана вам! Терпіння, мудрості та побільше радісних хвилин разом із малюками!