П’ятниця, 20 Травня, 2022

Чи можливо купити оригінальний акумулятор для iPhone?

Оновлення iOS до версії 11.3 дозволило кожному користувачу iPhone перевіряти рівень залишкової ємності акумулятора свого телефону, вираженої в відсотках. Дослідження показують, що значення менш 80% істотно позначається на автономності iPhone. зношена батарея також впливає і на продуктивність всього телефону. Часто трапляється так, що пристрій сильно гальмує на тлі помітного падіння ємностіакумулятора.Тому якщо вам потрібна повна потужність смартфона, то подумайте про вибір нової батареї, вибрати яку можна після переходу за цим посиланням https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/apple

Ємність акумулятора Apple

У телефонах Apple використовуються літій-іонні батареї, які в нині час є найкращим технологічним способом харчування iPhone. продуктивність важлива для користувачів смартфонів,тому акумулятор є витратним матеріалом, який і доводиться замінювати найчастіше. Термін служби становить близько 700 повних циклів зарядки.

 Що робити при падінні заряду?

Термін служби батареї залежить від моделі і інтенсивності використання. Накопичувач з повної ємністю, навіть в режимі високою активності, повинен працювати до 12 годин без підзарядки. більшість телефонів з літій-іонними батареями, будь то iOS або Android, мають аналогічне час роботи.

Якщо акумулятор потрібно заряджати кожні кілька годин або телефон починає відключатися сам по собі, це ознака того, що з’явилися проблеми з елементом живлення. Можете трохи збільшити час автономної роботи, змінивши деякі настройки, але багато користувачі  хочуть використовувати всі функції пристрою. Заміна акумулятора iPhone – це єдиний спосіб вирішити ситуацію в даному випадку.

Копії або оригінальні батареї?

Можливо, варто купити оригінальний акумулятор для iPhone? Звичайно Ні, тому що Apple не продає запчастини окремим клієнтам. тільки сертифіковані сервісні центри Apple (ASP) мають оригінальні компоненти, тому, якщо ви натрапили на подібні пропозиції в інтернет-магазинах або офлайн точках продажів в Чернігові,то це буде не зовсім так.

Значить чи це, що аналоги гірше? Ні. Якщо купувати комплектуючі у перевіреного продавця,то шансів нарватися на акумулятор низької якості практично немає.  

Скільки вартує акумулятор для iPhone?

Є кілька причин, по яким користувачі вирішують вибрати батарею дешевше, ніж та, яку пропонують авторизовані сервіси Apple. За закінчення терміну гарантії обслуговування iPhone варто досить дорого. Ось чому користувачі дуже часто вибирають більше дешеві замінники, які не завжди перевіряючи їх походження.