П’ятниця, 20 Травня, 2022

Вітання жінкам Чернігова

Весна прийшла на Україну, принісши з собою чудове, світле та ніжне жіноче свято. Якщо 8 березня як вихідний день, давно стало датою, коли дорогих жінок вітають вдома, то 7 березня – це день привітань для колег жіночої статі, зазначає yes-chernigiv.com.ua. Саме цього дня зазвичай у актових залах підприємств лунають святкові композиції та вітальні слова. 7.03.2019 року не стало виключенням у цьому питанні. Безліч компліментів, добрих та ніжних слів лунало на адресу чернігівських леді. Їх вітало керівництво, влада, адміністрація, співробітники.

Очільник міста Чернігова привітав представниць прекрасної половини людства зі святом, яке наближається. З приводу весняного свята чернігівських красунь було влаштовано концерт у Міському палаці культури. На ньому виступало дуже багато артистів, серед яких були як представники місцевих шкіл, так і відомі регіональні артисти. Зала була практично повністю заповнена, слухачі з великою радістю приймали музичні вітання та щедро обдаровували кожного виконавця аплодисментами.

Чернігівська облдержадміністрація також провела вітальну зустріч з визначними жінками області. На неї були запрошені багатодітні матері (яких було нагороджено званням «Матері-Героїні), члени громадських організацій, державні службовці, поліція та військовослужбовці, видатні діячі культури та мистецтва.

Під час заходу було зазначено, що нині жінки вже освоїли усі сфери діяльності, показують себе як вольові, сильні духом, активні громадянки українського суспільства. Проте вони однаково спонукають чоловіків до нових звершень, надають життєдайної сили для праці. На представницях прекрасної половини людства тримається світ, адже їхня мудрість допомагає рухатися далі, розв’язуючи важливі питання.

Приєднуємось до усіх вітань, що лунали сьогодні для чернігівських красунь і бажаємо весняного настрою, вірного кохання та здійснення всіх бажань!