Неділя, 26 Червня, 2022

Юлія Тимошенко зустрілася з ніжинськими студентами

 

Народний депутат України, лідер партії «Батьківщина» завітала до вищого навчального закладу з багатовіковою історією – Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. На зустріч із нардепом прийшла ніжинська молодь, для яких найважливішим питання сьогодення є їхнє майбутнє.

Як зазначає yes-chernigiv.com.ua, серед слухачів були як студенти вишу, так і ліцеїсти, які прийшли на зустріч з метою почути важливе, почути та відчути в словах лідерки впевненість у завтрашньому дні. Своє головне завданням Юлія Тимошенко вбачає саме в освіті, зокрема, її розвитку, належному фінансуванні, а також інтеграції в навчало-виховний процес європейських стандартів. Лідер «Батьківщини» представила молоді модель, за якою визначатиметься норматив видатків на кожну дитину базовому, професійно-технічному та вищому рівнях.

За словами Юлії Тимошенко саме впровадження такої системи розвитку освіти поступово приведе до розвитку країни:

«З’являється шанс підняти освіту, а це означає підняти країну».

Політик запевнила присутніх, що найбільшою цінністю, яка пориносить прибуток, в усьому цивілізованому світі й в країнах Європи зокрема, є інтелект, за допомогою якого існує економіка знань, яка унеможливлює отримання вищої освіти на платній основі. На передодні виборчої кампанії Юлія Тимошенко наголосила на тому, що її команда зможе створити належні умови життя та розвитку молоді: забезпечить усіх робочими місцями, житлом, розвиненою інфраструктурою та збільшенням допомоги при народженні дитини, а також всіляко сприятиме розвитку молодіжного бізнесу, на які буде розроблена та впроваджена спеціальна програма мікрокредитування, який буде надаватися лише під спеціальне страхування без застави та лише під 3%. Кожен, хто вийшов з аудиторії, отримав певні враження від зустрічі, зробив власні висновки, а також селфі на згадку.