П’ятниця, 20 Травня, 2022

Недорогі тури в Туреччину: море — це чудово, але не ним єдиним!

Чисте море, розкішні пляжі, бажаний all inclusive — це все можуть подарувати недорогі тури в Туреччину. Якщо спробувати викинути з цієї мантри хоча б щось, багато хто відразу невдоволено скривиться. І дарма! Нумо руйнуймо стереотипи й з’ясуємо, чому все ж варто намагатися відкривати зовсім іншу Туреччину — країну, яка колись була колискою цивілізацій, а також перехрестям культур. Отже, чи можна відпочити в Туреччині, побачивши нові загадкові місця? Звичайно!

Каппадокія, яка захоплює подих

Не оминайте увагою цей напрямок, і наче потрапите на іншу планету! Саме так говорять бувалі туристи про Каппадокію, яка дуже відрізняється не лише від самої Туреччини, але і від всього світу! Це дійсно унікальне місце з неповторним ландшафтом. Тому, розглядаючи гарячі путівки в Туреччину, обов’язково заплануйте поїздку в це чарівне місце, або відразу обирайте тур саме сюди.

Озеро Ван — Мертве море Туреччини

Туреччина часто асоціюється лише з розкішними морськими курортами. Однак країна багата на дивовижні за своєю красою озера з мальовничими берегами, одним з яких є озеро Ван. Ось де вас чекає унікальне природне явище! Найбільше у світі содове озеро за кількістю мікроелементів у складі води максимально наближене до знаменитого Мертвого моря. Вода в ньому так насичена содою, що місцеві жителі перуть тут без застосування миючих засобів! Вирішивши забронювати тур в Туреччину, не оминіть увагою цю незвичну місцину.

Конья — атмосферний куточок

Конья — місто, яке не дуже привертає увагу туристів. І дарма! Містечко вважається найспокійнішим в країні. Воно настільки просякнуте духом історії й неповторної культури, що місцева атмосфера буквально пронизує до мурашок. Рекомендуємо вибрати готель в Туреччині недалеко від цього чарівного і колоритного міста, бо тоді відпочинок точно стане незабутнім.

Кангал

У самісінькому серці країни — Анатолії — знаходиться унікальний термальний курорт Кангал. Саме сюди приїздять відпочивати туристи, які бажають відкрити для себе іншу сторону звичного курорту. Місцева атмосфера сприяє повному розслабленню, дарує абсолютний спокій. Хочете нових вражень і задоволення, доповненого користю для здоров’я? Якщо виникла ідея, як вибрати тур в Туреччину для незабутнього відпочинку, то в програму подорожі варто включити Кангал!

Цікавою особливістю є такий момент: коли у двомісний номер поселяються дві особи, які не є родичами, вартість номера буде вищою, ніж коли там розмістяться люди з родинним зв’язком. Тому це ідеальний варіант для сімейної подорожі. Ну, а ціна путівки до Туреччини в цьому районі вас приємно здивує.

Туреччина нагадує яскравий східний килим, де пляжі й пальми — лише частина строкатого візерунка! Роздивіться усі його елементи, відкрийте нові куточки та небачені раніше місцини. Тревел-менеджери Poehalisnami.ua допоможуть вирішити, яке море в Туреччині привабливіше, які місця варто відвідати, та як недорого відпочити, отримавши масу яскравих вражень!