Субота, 25 Червня, 2022

Нові маршрути – зручніше місто

Громадський транспорт і досі є найуживанішим у більшості обласних центрів України, вважа yes-chernigiv.com.ua. Він дозволяє швидко переїхати на великі відстані тим мешканцям міста, які не мають власного авто. Крім того, ним користуються навіть власники машин, які хочуть зекономити паливо. Чудовим варіантом він є і для тих, хто відповідально ставиться до керування автомобілем. Адже, наприклад, у стані алкогольного сп’яніння сісти в автобус чи маршрутне таксі значно вигідніше, ніж ризикувати власними правами та життям учасників дорожнього руху.

З огляду на це та за численними проханнями мешканців міста Чернігова, 15 лютого представниками координаційної ради була підтримана пропозиція одного з їхніх колег щодо запровадження нового автобусного маршруту. Початок його буде на «Вул. Ціолковського», кінцева зупинка – Готель «Україна». При цьому прокладений він буде таким чином, щоб забирати пасажирів по вул.. Попова, Дніпровській, Гагаріна, Старобілоуській, В. Чорновола, проспектах Миру та Перемоги. Номер маршруту буде 25. Найближчим часом проведуть конкурс серед перевізників на даний рейс.

Крім того, Координаційна рада з питань організації транспортного забезпечення населення Чернігова розглянула кілька інших пропозицій від мешканців міста стосовно транспортної розв’язки. Так, буде запущено експериментальний рейс тролейбуса № 7-а, що рухатиметься по проспекту Миру та вул.. Мазепи, зупиняючись поблизу Палацу культури ім. В. Радченка. Такі дослідження пасажиропотоку проводитимуться протягом місяця.

Сезонні рейси, скоріше за все, також зазнають змін. Оскільки перевізники не висловили бажання возити пасажирів від вул.. Захисники України до зупинки «Дачі», то було вирішено зменшити відстань даного маршруту, щоб загрузка пасажирів була на зупинці «ЗАЗ». Запропоновано урізати також довжину для рейсу № 36. Мешканці міста зможуть сідати на нього на зупинці «КСК». Водночас автобус №15 від вул.. Савчука буде слідувати до Берегової.

Сподіваємось, такі зміни будуть вигідними для громадян та надавачів послуг.