Неділя, 26 Червня, 2022

Робочий візит Володимира Гройсмана на Чернігівщину

yes-chernigiv.com.ua повідомляє, що 20 червня 2019 року з робочим візитом Володимир Гройсман перебував на Чернігівщині, зокрема відвідав Носівську ОТГ. Прем’єр-міністр відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу, де вже облаштовано футбольний мінімайданчик. Під час діалогу з В. Гройсманом юні спортсмени повідомили, що для занять в їх школі необхідно оновити інвентар, зокрема, забезпечити м’ячами та формою. Адміністрація Носівської міськради повідомила, що ними заплановано створення багатофункціонального майданчику та будівництво бігових доріжок. Крім того, в планах будівництво аналогічних об’єктів і інших в населених пунктах Носівської ОТГ. Володимир Гройсман підтримує облаштування аналогічних майданчиків та сприятиме втіленню в життя даних ініціатив.

Під час візиту Володимир Борисович наголосив на спрямуванні роботи уряду на підтримку розвитку райцентрів та міст районного значення. Прем’єр поінформував населення громади, що він доручив уряду зосередити роботу Державного фонду регіонального розвитку й соцеконому на оновлення та розбудову малих міст.

Потім В. Гройсман відвідав Носівську центральну районну лікарню, яку нещодавно було відремонтовано. Поспілкувався з пацієнтами та мединими працівниками. Побував Прем’єр і в Носівському ЦНАПі, що зараз будується.

У Носівці є школа, яку будують вже протягом 30-ти років. Активізували процес будівництва лише після створення ОТГ. Прем’єр зазначив, що держава допоможе завершити будівництво вищевказаного освітнього закладу та запевнив “тут буде нова українська школа з новою якістю освіти для наших дітей”.

Побував Володимир Гройсман і в машино-тракторному парку КП “Носівка-комунальник”, яке обслуговує жителів громади. В рамках робочого візиту Прем’єр обговорив з місцевими жителями й інші питання розвитку громади в умовах децентралізації.