Субота, 25 Червня, 2022

Вакансії держслужбовців

«Праця годує», – стверджує народне прислів’я. Тому інформація щодо наявності робочих місць є дуже важливою та актуальною для всіх тих, хто шукає, де б можна було практично застосовувати свої вміння, вважає yes-chernigiv.com.ua. Дехто прагне змінити теперішнє місце роботи, підшукуючи цікавіший та більш адаптований для нього варіант.

Особливою є реалізація себе як державного службовця. Щоб влаштуватися на роботу до будь-якої державної установи, необхідно обов’язково подати декларацію, в якій відобразити власні надходження та майно, що мав претендент на посаду у 2018 році. Також потрібно зібрати документи, що засвідчують рівень кваліфікації співробітника, написати автобіографію, пройти медичну комісію, скласти екзамен та за необхідності пройти співбесіду (наприклад, якщо за результатами іспиту кілька кандидатів наберуть однакову кількість балів ).

За даними Чернігівської ОДА, у лютому 2019 р. (а саме 18 числа) відбудеться екзамен та співбесіда, згідно яких можна буде обійняти ту чи іншу державну посаду. Серед вакансій, по яким буде проведено конкурс:

  • начальник відділу кадрової та юридичної роботи управління освіти міської ради;
  • головний спеціаліст відділу розвитку загальної середньої, дошкільної і позашкільної освіти та виховання управління освіти міської ради;
  • головний спеціаліст – юрисконсульт відділу кадрової та юридичної роботи управління освіти міської ради;
  • головний спеціаліст сектору юридичної та організаційної роботи управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради.

Слід зауважити, що посада юрисконсульта пропонується тимчасово, на час, доки основний працівник пройде навчання в Києві. Іспит буде включати в себе кілька питань, що охоплюють основні Закони України, згідно яких повинні провадити свою діяльність державні службовці на зазначених посадах .а також Конституцію України. Детальніше з приводу необхідних документів та приблизного переліку питань всі охочі можуть отримати інформацію на офіційному сайті Чернігівської ОДА.

Бажаємо успіхів в отриманні бажаної посади майбутнім державникам.