П’ятниця, 20 Травня, 2022

Чернігівсько-сумський «Ланцюг єдності»

22 січня закарбувалося в історії України як одне з важливих державницьких свят – День соборності України. Саме сто років тому «Актом злуки» були об’єднані тодішні території Української та Західноукраїнської Народних Республік, що втілило в життя одвічні прагнення українського народу до єднання та волі. Особливою ця дата для сучасних українців стає з огляду на сьогоднішнє становище на Сході країни.

Як було з’ясовано yes-chernigiv.com.ua, підкреслити важливість служби українських вояків, єднання всіх областей та народностей задля високої мети, донести ідею миру, цілісності та недоторканності українських територій взялися представники однієї з відомих політичних сил Сумської та Чернігівської областей. Ними було організовано патріотичну об’єднуючу акцію «Ланцюг єдності». Під час неї звичайні українці з різних куточків держави взялися за руки, утворивши живий ланцюжок на кордоні Сумського та Чернігівського регіонів. Понад 500 чоловік стали поруч, взявшись за руки та розгорнувши державний стяг як символ патріотизму та віри у краще, світле, багате майбутнє своєї батьківщини.

Минуло 100 років – і ось народу України знову доводиться робити важливий вибір, від якого залежатиме, як буде у подальшому розвиватися країна, яке місце вона займатиме на геополітичній карті світу і Європи, хто стане на її чолі. Найважливіший висновок, який повинні зробити українці з огляду на досвід предків, це те, що ні в якому разі не можна втратити віру, мову та незалежність.

Важливо пам’ятати, що вибір робить кожен громадянин, а від нього буде залежати не лише сьогодення, але й майбутнє дітей і батьків. Тож потрібно відповідально віднестися до процесу обрання Президента, віддаючи свій голос за кращого, відданого своєму народові представника, який зможе згуртувати націю та забезпечити стабільний економічний розвиток України.