Неділя, 26 Червня, 2022

Президент побував у Чернігові

Президент – це одна з найважливіших постатей у державі, тому новину про його приїзд обговорюють та планують задовго до безпосередньої події. Побачити голову держави зазвичай збираються не тільки прихильники, але й протестуючі проти діяльності державного керівника (причому нерідко це бувають спеціально сплановані акції опозиційних партій, під час яких купка спеціально найнятих чоловіків та дівчат вигукує не надто гарні гасла).

Як повідомляє yes-chernigiv.com.ua, 13 березня 2019 року для Чернігова видалося досить жвавим та насиченим: в обласному центрі очікувався приїзд Петра Порошенка. Зранку й до вечора поліцейські патрулювали навколо Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Тут же зібралося багато охочих подивитися на очільника держави вживу.

В обласній філармонії президент виступив із яскравою промовою, наголосивши на тому, що Чернігівщина впевнено крокує правильним шляхом розвитку та вдосконалення, втілення реформ у життя. Було сказано про економічне зростання регіону протягом 3 останніх років, про втілення в життя реформ. Наголосив голова держави і на тому, що бюджет розвитку регіону достатньо великий (у 2019 році він становить 700 мільйонів гривень, що у 9 разів перевищує надходження 2014 року).

Не оминув увагою Петро Порошенко й інформацію про відкриття спеціального центру для дітей з особливими освітніми потребами. А слова мера про те, що Чернігів будуть намагатися зробити найкращим та найчистішим містом відреагував дуже схвально, висловившись, що «…місто Чернігів – це є перлина України, це клас, це драйв, це туризм, це ІТ-сектор, це промисловий центр!..». Президент висловив бажання допомогти зі створенням найважливішого об’єкту для розвитку регіону у найкоротші терміни.

Загалом, не дивлячись на зауваження скептиків, приїзд голови держави пройшов дуже вдало.